رنگ 35 کالیته 60227 پارچه فاستونی جامعه

680,000تومان

ناموجود

ناموجود

توضیحات

رنگ شماره 35 رنگ آبی طوسی کالیته 60227 است . این پارچه فاستونی با طرح جودون بافت شرکت جامعه و ترکیب مرغوب و پرطرفدار 45 درصد پشم و 55 درصد ترویرا  است. عرض پارچه 150 سانتیمتر و وزن هر متر آن 335 گرم است . طرح جودون این پارچه و ترکیب مرغوب آن بسیار مناسب کت و شلوارهای رسمی و مجلسی آقایان و خانمها است .

کارخانجات جامعه از تولیدکنندگان قدرتمند و موفق پارچه فاستونی در کشور عزیزمان است . این مجموعه در کنار تولید انواع پارچه فاستونی ، با تولید صنعتی کت و شلوارهای مردانه با برند جامعه ، به مجموعه ای بی نظیر در بازار پوشاک ایران تبدیل شده است . تولید باکیفیت و همگام با نیاز روز بازار همزمان با ارائه طرحهای روز دنیای مد از برتری های این تولیدکننده بزرگ ایرانی است

بسیاری از ما ساعاتی طولانی را در محل کار خود می گذرانیم و لباسی که در محل کار بر تن داریم از این رو بسیار مهم اهمیت دارد . ما دوست داریم در محل کار خود راحت باشیم تا بهترین کارایی را داشته باشیم ، حس راحتی لباس یکی از عوامل مهم در بالا رفتن کارایی ما است.

ایا به دنبال پارچه ای چهارفصل و خوش دوخت هستید ؟

پارچه های فاستونی پشم ترویرا با بهره بردن از 45 درصد پشم مرغوب مرینوس به محصولی چهارفصل و لطیف تبدیل شده اند . الیاف پشم به صورت طبیعی با نگه داشتن مولکولهای هوا بین منافذ خود هم به مانند عایقی طبیعی در زمستان عمل می کنند و هم امکان تنفس طبیعی پوست در فصل تابستان را به وجود می آورند و به این ترتیب در چنین لباسی احساس راحتی می کنیم .

از طرف دیگر اگر ظاهری آراسته و زیبا داشته باشیم هم حس خوبی پیدا می کنیم ، هم حس خوبمان را به همکاران و مراجعان خود نیز منتقل می کنیم و چه چیزی از این بهتر ؟ اگر لباس ما خوش دوخت و خوش اتو باشد و زود چروک نشود کمک زیادی به ما می کند تا آراسته و مرتب باشیم .

اتوپذیری بالا و برگشت پذیری عالی از چروک خصایص مهم دیگر پارچه های فاستونی پشم ترویرا هستند .الیاف پشم تنها با آویزان ماندن از چروک برمی گردند و اتو را بسیار خوب در خود نگه می دارند و هنگام حضور شما در جلسات کاری طولانی و ساعات طولانی استفاده در خارج از منزل ، مزیت بزرگ خود را نشان می دهند ، پس اگر به دنبال یافتن پارچه ای چهارفصل و باکیفیت برای کت و شلوار خود هستید جای درستی آمده اید ، کافی است یک بار فاستونی پشم ترویرا را انتخاب کنید تا مشتری دائم آن شوید .

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

امتیاز و نظر کاربران

5 / 0
میانگین امتیاز 0 امتیاز و رای
رنگ 35 کالیته 60227 پارچه فاستونی جامعه
  • تصاویر
  • توضیحات محصول
  • نظرات کاربران