تماس با ما

زندگى پرمشغله انسان امروزى زمان را به پرارزش ترين عنصر زندگى او تبديل نموده است . بازار بزازى با توجه به اين مسأله مهم بر آن شد با روشى امروزى ، سريع ، مطمئن و لذت بخش به معرفى برندهاى مرغوب و معتبر ايرانى توليد كننده ى پارچه هاى فاستونى بپردازد تا كاربر بتواند به راحتى و در كمترين زمان ممكن ، بهترين انتخاب و خريد را انجام دهد. امكان مقايسه طرحها و رنگها و برندهاى مختلف در بازار بزازى ، مشترى را از اتلاف وقت طولانى در هواى گرم و سرد و آلوده و خيابانهاى پرترافيك شهر در امان مى دارد و بازار پارچه را به صفحه گوشى همراه و رايانه كاربر منتقل مى نمايد . باشد كه امكانات اين خريد آسان براى مصرف كننده به اعتلا و پيشرفت صنعت وطنى و شكوفايى و رونق آن كمك كند .

بازار بزازى با ارائه همزمان خريد جزئى و كلى ( عمده فروشى ) در سايت خود در جهت رفاه حال مصرف كنندگان جزئى و كلى من جمله توليد كنندگان پوشاك زنانه و مردانه قدم برداشته است.
بازار بزازى از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ٩ الى ١٦ آماده خدمت رسانى به مشتريان عزيز است . گرچه واضح است كه امكان ثبت سفارش در تمامى ساعات شبانه روز و روزهاى سال از طريق اين وب سايت امكان پذير است.

تماس با ما [contact-form-7 id="5"]

سوالات پرتکرار

نحوه سفارش کالا در زردکوه چگونه است؟

سفارش کالا در زردکوه، به صورت اینترنتی و غیر حضوری بوده و طبق ضوابط مندرج در رویه سفارش کالا انجام می‌پذیرد. برای اطلاع دقیقتر از نحوه سفارش کالا و پرداخت وجه می‌توانید به صفحه " رویه سفارش کالا در زردکوه " مراجعه کنید.

آیا امکان خرید حضوری و یا مشاهده محصول در محل شرکت وجود دارد؟

خیر، زردکوه با رعایت حقوق مصرف کننده و در جهت تسهیل فرایند خرید غیر حضوری ضوابط و مراحل سفارش، ارسال و بازگشت کالا را به گونه ای طراحی کرده تا مصرف کننده بتواند پروسه خرید مشابه با خرید حضوری و با مزایای بیشتر داشته باشد. از این رو در هیچ صورتی امکان خرید حضوری از دفتر مرکزی زردکوه و یا سایر دفاتر خدماتی مرتبط وجود ندارد.

پیگیری وضعیت ارسال مرسوله به چه صورت است؟

برای پیگیری وضعیت ارسال مرسوله، با مراجعه به پنل کاربری خود می‌توانید وضعیت مرسوله خود را بررسی کنید. بسته به نحوه ارسال کالا کد رهگیری مرسوله نمایان می‌شود و از طریق شرکت مربوطه قابل پیگیری است. اگر مرسوله شما توسط پیک زردکوه ارسال شده و در مدت معین به دست شما نرسیده است می‌توانید با تماس تلفنی یا گزینه پیگیری سفارش از طریق پنل خود از وضعیت مرسوله آگاه شوید.