رنگ 31 کالیته 60227 پارچه فاستونی جامعه

680,000تومان

موجود

توضیحات

رنگ شماره 31 رنگ آبی نفتی کالیته 60227 است . این پارچه فاستونی با طرح جودون بافت شرکت جامعه و ترکیب مرغوب و پرطرفدار 45 درصد پشم و 55 درصد ترویرا  است. عرض پارچه 150 سانتیمتر و وزن هر متر آن 335 گرم است . طرح جودون این پارچه و ترکیب مرغوب آن بسیار مناسب کت و شلوارهای رسمی و مجلسی آقایان و خانمها است .

کارخانجات جامعه از تولیدکنندگان قدرتمند و موفق پارچه فاستونی در کشور عزیزمان است . این مجموعه در کنار تولید انواع پارچه فاستونی ، با تولید صنعتی کت و شلوارهای مردانه با برند جامعه ، به مجموعه ای بی نظیر در بازار پوشاک ایران تبدیل شده است . تولید باکیفیت و همگام با نیاز روز بازار همزمان با ارائه طرحهای روز دنیای مد از برتری های این تولیدکننده بزرگ ایرانی است .

پارچه های فاستونی پشم ترویرا با بهره بردن از 45 درصد پشم مرغوب مرینوس به محصولی چهارفصل ، لطیف و خوش دوخت تبدیل شده اند . الیاف پشم به صورت طبیعی با نگه داشتن مولکولهای هوا بین منافذ خود هم به مانند عایقی طبیعی در زمستان عمل می کنند هم امکان تنفس طبیعی پوست در فصل تابستان را به وجود می آورند و از این بابت راحتی بالایی برای شخص به وجود می آورند ، راحتی که الیاف مصنوعی از آن بی بهره اند و این نکته به هنگام استفاده لباس در فصول مختلف بسیار مهم جلوه میکند .

اتوپذیری بالا و برگشت پذیری عالی از چروک خصایص مهم دیگر پارچه های فاستونی پشم ترویرا هستند .الیاف پشم تنها با آویزان ماندن از چروک برمی گردند و اتو را بسیار خوب در خود نگه می دارند و هنگام حضور شما در جلسات کاری طولانی و ساعات طولانی استفاده در خارج از منزل ، مزیت بزرگ خود را نشان می دهند .

 

برای مشاهده و سفارش انواع کالیته پارچه جامعه به فروشگاه بازاربزاری مراجعه نمایید.

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

امتیاز و نظر کاربران

5 / 0
میانگین امتیاز 0 امتیاز و رای
رنگ 31 کالیته 60227 پارچه فاستونی جامعه
  • تصاویر
  • توضیحات محصول
  • نظرات کاربران