توضیحات

کالیته 603.98 سفارش اختصاصی بازاربزازی به شرکت مطهری با ترکیب 45% پشم و 55%ترویرا در طرح دیپلمات است . رنگ شماره 21 رنگ مشکی این کالیته است . این محصول قابل شستشو با دست و ماشین لباسشویی ست . طرحها ی دیپلمات را هم می توانید یه صورت ست کت و شلوار و هم به صورت کت تک یا شلوار تک با لباسهای خود ست کنید .

طرح دیپلمات خاص این کالیته از طراحیهای زیبای کارخانه مطهری ست . این پارچه در کنار خطوط راه راه طرح دیپلمات از بافت زیبا و منحصر به فردی بهره برده که در کنار خطوط دکور اضافه شده به پارچه طرحی زیبا و چشم نواز به شما هدیه داده است . داشتن کت و شلوار ، مانتو ، دامن ، کت یا شلوار تک زنانه یا مردانه از این طرح برازنده ی سلیقه ی زیباپسند شماست .

پارچه های فاستونی پشم ترویرا از ترکیب الیاف پشم طبیعی گوسفندان مرینوس استرالیایی و ترویرا بافته می شوند . طول پشم گوسفندان مرینوس از دیگر گوسفندان بلندتر است و گره کمتری به هنگام ریسیدن نخ به وجود می آورد از این رو پارچه های فاستونی دوام بالاتر و کیفیت برتری نسبت به دیگر انواع پارچه ی تهیه شده از الیاف پشم نژادهای دیگر گوسفندان دارند . خاصیت همدمایی طبیعی پشم گوسفند با محیط اطراف ویژگی مهم دیگر پارچه های فاستونی پشم ترویرا ست .الیاف پشم با نگه داشتن مولکولهای هوا بین الیاف خود در هوای سرد باعث نگه داشتن گرمای بدن داخل لباس می شوند و در هوای گرم امکان تبادل گرمایی و به اصطلاح تنفس حرارتی به پوست می دهند که ویژگی بسیار مهمی برای ایجاد حس راحتی در فرد است . از سوی دیگر پارچه های فاستونی بسیار خوش دوخت و خوش ایست هستند ، اتوپذیری بالایی دارند و تنها با آویزان ماندن چروک خود را از دست می دهند که  بین اهل فن برگشت پذیری پارچه از چروک نامیده می شود .

گذراندن مراحل مختلف، متنوع و طولانی تکمیل و کنترل کیفی موضوع مهم دیگری ست که باید به آن توجه داشت . این مراحل تولید محصولی با کیفیت و دوام بالا در رنگ و جنس پارچه را تضمین می کند . ثبات رنگ و تول نشدن در اثر استفاده و شستشو نتایج انجام مراحل فینیش مختلف در کارخانجات ریسندگی و بافندگی مطهری ست . 

برای شستشوی این پارچه از آب 30 یا 40 درجه و شوینده های استاندارد استفاده نمایید . کتهایی که آستر دارند باید خشکشویی شوند .

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

امتیاز و نظر کاربران

5 / 0
میانگین امتیاز 0 امتیاز و رای
رنگ 21 کالیته 603.98 پارچه فاستونی مطهری
  • تصاویر
  • توضیحات محصول
  • نظرات کاربران