درباره ما

زندگى پرمشغله انسان امروزى زمان را به پرارزش ترين عنصر زندگى او تبديل نموده است . بازار بزازى با توجه به اين مسأله مهم بر آن شد با روشى امروزى ، سريع ، مطمئن و لذت بخش به معرفى برندهاى مرغوب و معتبر ايرانى توليد كننده ى پارچه هاى فاستونى بپردازد تا كاربر بتواند به راحتى و در كمترين زمان ممكن ، بهترين انتخاب و خريد را انجام دهد. امكان مقايسه طرحها و رنگها و برندهاى مختلف در بازار بزازى ، مشترى را از اتلاف وقت طولانى در هواى گرم و سرد و آلوده و خيابانهاى پرترافيك شهر در امان مى دارد و بازار پارچه را به صفحه گوشى همراه و رايانه كاربر منتقل مى نمايد . باشد كه امكانات اين خريد آسان براى مصرف كننده به اعتلا و پيشرفت صنعت وطنى و شكوفايى و رونق آن كمك كند .
 
بازار بزازى با ارائه همزمان خريد جزئى و كلى ( عمده فروشى ) در سايت خود در جهت رفاه حال مصرف كنندگان جزئى و كلى من جمله توليد كنندگان پوشاك زنانه و مردانه قدم برداشته است.

بازار بزازى از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ٩ الى ١٦ آماده خدمت رسانى به مشتريان عزيز است . گرچه واضح است كه امكان ثبت سفارش در تمامى ساعات شبانه روز و روزهاى سال از طريق اين وب سايت امكان پذير است .