توضیحات

کالیته دیپلمات جامعه تحت لیسانس هیلد انگلستان دارای رنگهاى دلنشین و جذاب است که قابلیت شستشو با دست و ماشین لباسشویی را دارد . رنگ شماره ى 5 آن رنگ آبی است که همراه طرح دیپلمات شده تا ترکیبی دلنشین ایجاد کند .

برای دیدن رنگهای این کالیته اینجا کلیک کنید .

جنس این پارچه پشم و ترویرا می باشد که مرغوبترین ترکیب پارچه فاستونی است . وجود ٪۴۵ پشم در بافت این پارچه باعث می شود استحکام و در عین حال برگشت پذیری عالی از چروک و اتوپذیری بالایی داشته باشد .طرح دیپلمات نیم سانتی این پارچه دارای خطوطی ظریف در زمینه ای با هفت رنگ گرم و جذاب است . استفاده از این کالیته در دوخت مانتو و کت و دامن هم طرفداران زیادی دارد .خطوط باریک و عمودی این کالیته به بلند و باریک نشان دادن اندام شخص کمک می کنند . کیفیت ماندگار این محصول به شما اجازه می دهد بارها لباس خود را بر تن کنید و بشویید بدون آنکه چیزی از جلوه لباس شما کم شود . برای شستشو از آب ۳۰ درجه و پودرهای استاندارد یا مایع لباسشویی استفاده نمایید .

 با افتخار این محصول تولید دستان پرتوان کارگران و مهندسان ایرانی کارخانه جامعه است . بازار بزازی کوشیده با ارائه محصولات باکیفیت و فاخر وطنی قدمی هر چند کوچک در راستای اعتلای نام و پبشرفت این آب و خاک بردارد .

برای دیدن دیگر محصولات جامعه اینجا کلیک کنید .

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

امتیاز و نظر کاربران

5 / 0
میانگین امتیاز 0 امتیاز و رای
رنگ 5 كاليته 60333.43 پارچه فاستونى جامعه
  • تصاویر
  • توضیحات محصول
  • نظرات کاربران