رنگ 3 کالیته 60274 پارچه فاستونی مطهری

680,000تومان

ناموجود

ناموجود

توضیحات

طرح این پارچه چهار خانه و ترکیب آن پشم ترویرا با بافت فیلافیل است . فاستونیهای پشم ترویرا برگشت پذیری عالی از چروک دارند و برای استفاده ی روزانه بسیار مناسبند . رنگ شماره 3 رنگ سرمه ای این کالیته است .

 

کالیته ۶۰۲۷۴ محصول کارخانه مطهری و با ترکیب پشم ترویرا است . فاستونی های پشم ترویرا با دارا بودن ۴۵ درصد پشم مرغوب گوسفند و ۵۵ درصد الیاف ترویرا مرغوب ترین نوع فاستونی وطنی هستند . الیاف پشم با نگه داشتن مولکواهای هوا بین الیاف خود به پوست اجازه تنفس می دهند و باعث ایجاد حس راحتی در شخص می شوند . این پارچه ها به اصطلاح چهارفصل هستند ، در تابستان خنک و در زمستان گرمند و از این لحاظ برتری بسیاری بر پارچه های بافته شده از الیاف مصنوعی دارند . اگر به دنبال یافتن پارچه ای مرغوب برای لباس رسمی خود هستید جای درستی آمده اید .

این محصول قابلیت شستشو با دست و ماشین لباسشویی را داراست . برای شستشو از شوینده های استاندارد استفاده کنید . کت به علت داشتن استر باید به شکل خشکشویی شسته شود .

خوب است بدانیم

رنگ های تیره انتخابی مناسب برای افراد درشت اندام هستند چرا که رنگهای تیره فاصله بیشتری با میدان دید دارند و طبیعتا شخص را کوچکتر و ریزتر نشان می دهند . رنگهای روشن وگرم وسعت رنگی بیشتری دارند و از طرف دیگر رنگهای مهاجمی هستند و بسیار به چشم می ایند . این رنگها به خصوص برای افراد لاغر مناسبند .

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 3]

امتیاز و نظر کاربران

5 / 0
میانگین امتیاز 0 امتیاز و رای
رنگ 3 کالیته 60274 پارچه فاستونی مطهری
  • تصاویر
  • توضیحات محصول
  • نظرات کاربران