رنگ 3کالیته 7798 پارچه فاستونی جامعه

440,000تومان

موجود

توضیحات

رنگ شماره 3، رنگ طوسی این کالیته است . طرح این پارچه فاستونی ، خاویاری و محصول شرکت جامعه است . عرض پارچه 150 سانتیمتر  و وزن آن 325 گرم است . ترکیب آن ترویرا وسیکوز و بسیار مناسب کت و شلوار ، کت تک ، و دامن و مانتو زنانه است .

طرح این کالیته معروف به خاویاری و بسیار زیباست . زیبا و مناسب برای کت و شلوار و مانتو و دامن زنانه است . این طرح بسیار جدید و مد روز و ترند شده است . کت تک این طرح بسیار جذاب و جوان پسند است .

کارخانه جامعه از بزرگترین کارخانجات تولید کننده پارچه فاستونی در ایران است . کارخانجات جامعه در کنار واحد ریسندگی و بافندگی دارای واحد تولید پوشاک  نیز هستند و مجموعه ای کامل را در صنعت پوشاک کشور تشکیل می دهند .

کالیته 7798 یکی از تولیدات این کارخانه است با ترکیب ترویرا ویسکوز . پارچه های فاستونی ترویرا ویسکوز از الیاف پشم مصنوعی ویسکوز بهره برده اند . این پارچه ها تمام خصوصیات ظاهری فاستونی های پشم ترویرا را دارا هستند و از نظر ظاهری تفاوتی با آنها ندارند .

خوش دوخت ، خوش ایست ، خوش اتو و بادوام هستند و خصوصا برای شلوارهای پرمصرف آقایان یا لباس فرم مدارس بسیار مناسبند . از نظر قیمت مناسب تر از فاستونی های پشم ترویرا هستند که نکته حائز اهمیتی است .

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

امتیاز و نظر کاربران

5 / 0
میانگین امتیاز 0 امتیاز و رای
رنگ 3کالیته 7798 پارچه فاستونی جامعه
  • تصاویر
  • توضیحات محصول
  • نظرات کاربران