توضیحات

ترکیب ٪۴۵ پشم ٪۵۵ ترویرای محصولات کارخانه مطهری به دلیل استحکام برگشت پذیری عالی از چروک و اتوپذیری بالا بهترین ترکیب برای پارچه فاستونی است . طرح این کالیته به علت ظرافت خطوط راه راه آن بسیار رسمی و مناسب کت و شلوارهای کلاسیک و رسمی شماست. رنگ شماره 13 رنگ آبی تیره ی این کالیته است .

طرح دیپلمات راه راه این پارچه دارای خطوطی باریک با دو رنگ روشن است که ترکیبی دلنشین و شیک بوجود اورده است . این محصول در عین لطافت خوش دوخت و خوش ایست است . کیفیت بالای این محصول باعث می شود چشم نوازی خود را پس از بارها استفاده و شستشو حفظ کند . با انتخاب این پارچه برای کت و شلوار یا مانتو و دامن خود ساعتها در جلسات و میهمانیها بدون نگرانی از چروک شدن و از شکل افتادن پارچه حضور پیدا کنید و فعال و بانشاط از لباس خود لذت ببرید .

با افتخار این محصول حاصل تلاش و فکر مهندسان و کارگران زحمت کش و خوش فکر ایرانی است که تولید کننده یکی از بهترین انواع پارچه فاستونی در کارخانه معظم مطهری هستند .

این محصول قابلیت شستشو با دست و ماشین لباسشویی را داراست . برای شستشو از شوینده های استاندارد استفاده کنید . کت به علت داشتن استر باید به شکل خشکشویی شسته شود .

خوب است بدانیم

رنگ های تیره انتخابی مناسب برای افراد درشت اندام هستند چرا که رنگهای تیره فاصله بیشتری با میدان دید دارند و طبیعتا شخص را کوچکتر و ریزتر نشان می دهند . رنگهای روشن وگرم وسعت رنگی بیشتری دارند و از طرف دیگر رنگهای مهاجمی هستند و بسیار به چشم می ایند . این رنگها به خصوص برای افراد لاغر مناسبند .

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

امتیاز و نظر کاربران

5 / 0
میانگین امتیاز 0 امتیاز و رای
رنگ 13 كاليته 523.604 پارچه فاستونی مطهری
  • تصاویر
  • توضیحات محصول
  • نظرات کاربران