رنگ 10 کالیته 60333.53 پارچه فاستونی جامعه

680,000تومان

موجود

توضیحات

رنگ شماره 10 ، رنگ کرم این کالیته است . ترکیب این پارچه پشم ترویرا با درصد ۴۵ درصد پشم و ۵۵ درصد ترویرا و محصول شرکت جامعه است . عرض پارچه ۱۵۰ سانتیمتر و وزن آن ۳۰۵ گرم است . طرح پارچه دیپلمات ( راه راه ) نیم سانتی است و بسیار مناسب کت وشلوارهای جوان پسند ، کت و شلوار و شلوار تک زنانه و مانتوهای فرم شرکت ها و ادارات است .

این کالیته یکی دیگر از محصولات پشم ترویرا کارخانجات جامعه است . فاستونی های پشم ترویرا به علت دارا بودن الیاف پشم طبیعی و مرغوب گوسفند ، پارچه هایی سبک ، لطیف و چهار فصل هستند . این الیاف برعکس الیاف مصنوعی و بی کیفیت که در تابستان گرم و در زمستان سرد هستند ، به صورت طبیعی سازگاری دمایی با محیط اطراف دارند و به پوست امکان تنفس طبیعی میدهند که در ایجاد حس راحتی و آسایش برای شما به هنگام مصرف بسیار موثر است .

خاصیت جالب دیگر الیاف پشم ، برگشت پذیری الیاف پشم از چروک است . الیاف پشم دیر چروک می شوند اما راحت و سریع و با آویزان ماندن از چوب لباسی از چروک برمی گردند . این پارچه ها بسیار خوش اتو هستند و به قول معروف با یک بار اتو شدن ، هرگز خط اتوی خود را از دست نمی دهند . اتو کردن این پارچه ها بسیار راحت و سریع است و نیاز به صرف زمان طولانی ندارد .

دیر چروک شدن پارچه های پشم ترویرا نکته بسیا مهم دیگری است که نباید از ذهن دور بدارید . اگر باید در جلسات کاری و کنفرانس های طولانی حضور یابید یا کارمند بانک و اداره یا شرکتی هستید که باید ساعت ها پشت میز بنشینید ، باید بدانید که پارچه های پشم ترویرا دیر و کم چروک می شوند و می توانید با خیال راحت از انها استفاده نمایید .

پارچه هلی پشم ترویرا بسیار خوش دوخت هستند . اغلب افراد برای کت و شلوار یا کت و دامن های مجلسی از پارچه های پشم ترویرا استفاده می کنند تا جلوه لباس خود را دو چندان کنند.

 

بازاربزازی مرجع انلاین فروش کلی و جزئی پارچه فاستونی در ایران با ارائه گستره وسیع و متنوعی از پارچه های فاستونی دست شما را در انتخاب باز می گذارد.

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

امتیاز و نظر کاربران

5 / 0
میانگین امتیاز 0 امتیاز و رای
رنگ 10 کالیته 60333.53 پارچه فاستونی جامعه
  • تصاویر
  • توضیحات محصول
  • نظرات کاربران