همانطور که برای همه تعریف شده مانتو فرم اداری مانتویی رسمی، بسیار و شیک است. بانوان از این لباس در محل های کاری مثل شرکت ها، ادارات، موسسات دولتی و خصوصی و … استفاده می کنند. به همین خاطر انتخاب این مانتو برای بانوان اهمیت زیادی داشته تا بتوانند استایل رسمی و بسیار زیبا و جذابی را برای خود ایجاد کنند. در ادامه با بازاربزازی همراه شوید تا نکات کاربردی و کلیدی را در هنگام انتخاب مناسب ترین مانتو فرم، در اختیار شما قرار دهیم. تا در آخر این نکات شما را به سمت انتخاب لباسی شیک و به روز که متناسب اندام شما است؛ سوق دهد.

تعریف کلی مانتو فرم

همانطور که پیش تر اشاره شد مانتو فرم اداری یکی از مانتوهای رسمی زیبا و جذابی است که لباس شناخته و متعارفی برای بانوان در محل های کاری و ادارات و … می باشد. این پوشش مناسب عمدتا شامل مانتو، شلوار و پوشش سر همچون مغنعه، روسری و هد سر می باشد. دارا بودن پوشش آراسته و زیبا و در عین حال مناسب مکان های اجتماعی و کاری تاثیر بسیار زیادی در سبک کار هر خانمی خواهد داشت. از انجایی که لباس فرم و مانتوهای رسمی مدل های بسیار متنوعی دارند جزو لباس های سازگار با هر نوع هیکل و اندام گوناگون است. به همین خاطر نگران نباشید که چاق هستید یا لاغر، بدنی خوش فرم و ایده آل دارید یا به چاقی موضعی گرفتار شده اید. لباس های اداری با اندام شما وفق داده می شوند و شما را جذاب و متعادل تر از همیشه نشان خواهد داد.

نکات کاربردی در انتخاب مانتو فرم مناسب

امروزه یکی از موضوعات مورد بحث و بسیار مهم بانوان در محیط های کاری شان انتخاب لباس فرم با کیفیت، مناسب و زیبا است. سرمایه گذاری برای تامین این پوشش برای کارفرمایان بسیار دشوار و جزو یک تعهد مالی بزرگ محسوب می شود. به همین خاطر در بسیاری از سازمان ها و شرکت های موجود در کشورما مانند دیگر کشورها گروهی خاص طراحی مانتوهای فرم را برای کارمندان به عهده می گیرند. طراحی و تهیه لباس فرم عمدتا با هدف تاثیر گذاری بیشتر از سوی مدیران شرکت انتخاب می شوند تا علاوه بر تاثیر مثبت در سبک کار موجب شیک پوشی افراد حاضر نیز شود.

ویژگی های مهم مانتو فرم

پوشیدن و کاربرد مانتو فرم و اداری پدیده ای جدید نبوده و سال های بسیاری از بکارگیری این لباس های رسمی توسط بانوان در محیط های کاری مختلفی می گذرد. زمانی که صحبت از لباس های فرم به میان می آید در ذهن اغلب افراد تصویر افراد شیک پوش با لباس های همسان و یک دست با طراحی های شیک و زیبا، شکیل و خوش فرم با استایل های عالی مجسم خواهد شد. از این لباس های برای بالا رفتن پرستیژ کاری و خلق روحیه شیک و احساس جذاب بودن برای بانوان شاغل طراحی می شود. نکته قابل توجه این است که هر مانتو فرم و لباس اداری را نمی توانید برای تمامی ارگان ها و سازمان ها استفاده کنید. به همین تنوع طرح ها و کاربردهای گوناگونی متناسب با محیط کاری و خصوصیات هر فضا ایجاد شده است. به طور مثال لباس فرم و اداری سازمان ارتش که جزو اولین رده لباس های اداری دنیا محسوب می شود، لباسی ویژه و مختص همین سازمان می باشد. چراکه در هیچ ارگان و سازمان دیگری نمی توان از آن یونیفرم استفاده نمود. رنگ مناسب این گونه لباس ها در محیط های اداری، رنگ های تیره بوده که به هنگام دوخت و طراحی تمامی اصول و استانداردهای قانونی در هر فرهنگی تولید می شوند. در اکثر شرکت ها و سازمان های اداری دولتی یا خصوصی برای طراحی لباس فرم از رنگ هایی چون مشکی، سرمه ای، طوسی، قهوه ای یا زغالی و … استفاده می کنند. ناگفته نماند موضوع انتخاب رنگ نسبی بوده و بسیاری از سازمان ها طبق معیارها و کاربری خود به انتخاب رنگ می پردازند.

نکات کاربردی در انتخاب مانتو فرم مناسب

نحوه انتخاب بهترین مانتو فرم اداری :

طبق مطالبی که از ابتدا گفته شد لباس های فرم سبب می شوند تا کارمندان آن محیط یک شکل و یک دست شوند. به همین خاطر بهتر است هنگام طراحی علاوه بر در نظر گرفتن عامل یک دست شدن و همسو بودن رنگ و ظاهر، لوگوی مناسب کسب و کار را نیز با دقت و سلیقه ای خاص در طراحی بکار گیرند. بدین صورت به راحتی می توانند از این طریق حرفه و برند خود را به مشتریان و ارباب رجوع آن شرکت نشان دهند. این موضوع برای انتخاب بهترین و مناسب ترین مانتو فرم اداری برای پرسنل بسیار مهم است. چراکه نه تنها سبب ایجاد جلوه ای زیباتر و جذاب تر می شود بلکه مشخصه و ویژگی های آن سازمان را در ذهن مشتریان ثبت خواهد کرد. در اخر موجب ارائه شخصیتی ماندگار و تاثیر گذار در حیطه کاری خود خواهند داشت. توجه داشته باشید که برطرف کردن موارد ذکر شده در فوق و ایجاد ظاهری شیک تنها با خرید لباس های گران قیمت و طرح های عجیب حاصل نخواهد شد. بعضی مواقع با پوشیدن لباس های فرم ساده و یکدست و رعایت اصول نیز می توانید به راحتی استایل شیکی را در برگزینید.

نکات کاربردی در انتخاب مانتو فرم مناسب

کلام آخر

بازاربزازی دراین سری از مقالات خود به بررسی نکات کاربردی و نحوه انتخاب مانتو فرم و اداری مناسب پرداخت. ما در بازاربزازی با ارائه انواع پارچه های فاستونی دست اول تولیدکنندگان برتر داخلی مثل پارچه دیپلمات، پارچه فاستونی جودون، پارچه فاستونی چهارخانه، پارچه فاستونی ساده، پارچه فاستونی سنجاقی، پارچه فاستونی سوزنی، پارچه فاستونی طرح جناقی و پارچه فاستونی فیلافیل و … خیال شما از بابت قیمت، کیفیت و اصالت محصولات راحت کرده تا بتوانید به سرعت خریدی با کیفیت را با ما تجربه نمائید. شایان ذکر است اگر برای تهیه پارچه لباس های فرم انواع شرکت ها و یا مدارس دنبال خرید پارچه با متراژ بالا هستید قیمت عمده برای شما در نظر گرفته خواهد شد که قطعا بسیار مقرون به صرفه تر از قیمت های موجود در بازار خواهد بود.

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]