استایل شخصی خود را پیدا کنید!

استایل شخصی و نحوه‌ی لباس پوشیدن هر فردی نشان دهنده‌ی جنبه‌های مختلفی از شخصیت او است. چرا که دید شما به خودتان به‌طور کامل در استایل‌تان مشخص می‌باشد، بنابراین لباس‌هایی که انتخاب می‌کنید بیشتر از تکه پارچه می‌باشد و به نحوی نشان می‌دهد که دقیقا شما چه کسی هستید. غرق شدن در دنیای ترندها، رنگ‌ها و الگوها کار بسیار آسانی است؛ اما داشتن یک هویت بصری می‌تواند کار به مراتب سخت‌تری باشد. پیروی از آن می ‌تواند ظاهر یکپارچه‌ای را به شما تقدیم کند با این حال نحوه لباس پوشیدن شما ممکن است طبق سبک زندگی‌تان تغییر کند. بازاربزازی در مقاله‌ی استایل شخصی خود را پیدا کنید! قصد دارد به شما کمک کند تا بتوانید استایل شخصی خود را بیابید.

 

اهمیت استایل شخصی

اغلب افراد ممکن است به‌علت نداشتن استایل شخصی شکایت کنند، اما این گفته درست نیست. به علت آنکه استایل شخصی درست همان لباس‌ها، مدل موها و نحوه‌ی میکاپی است، که دارید. شاید استایلی که دارید برایتان خوشایند نباشد و به‌دنبال تغییر در آن باشید اما توجه داشته باشید هر شخصی با هر پوششی استایل خاص خود را دارا می‌باشد.

 

استایل و فشن

استایل و فشن دو مقوله‌ی جدا از هم می‌باشند، بنابراین در مبحث شناخت استایل و ظاهر شخصی حتما تفاوت این دو را لحاظ کنید. همانطور که در ابتدا گفته شد استایل یعنی نحوه‌ی لباس پوشیدن هر فرد، اما فشن یک روند ثابت و یکسان نیست. ممکن است در دنیای فشن امروز یک مدل شلوار ترند باشد و در روز دیگر شومیزی محبوب گردد. حال ممکن است این سوال برایتان پیش آید که چرا وجود یک سبک شخصی انقدر حائز اهمیت می‌باشد؟ چگونه خوش لباس باشیم؟

استایل خوب فقط به پوشیدن لباس‌های فانتزی خلاصه نمی‌شود. همانطور که می‌دانید نحوه‌ی لباس پوشیدن ما به طور جدی در عزت نفس ما تاثیرگذار است. این موضوع علاوه بر اینکه در ذهنیت ما وجود دارد، سبب می‌شود در تعاملات ما با دنیای پیرامون نیز موثر واقع گردد. برداشت‌های اولیه‌ی شما دراین باره بسیار پراهمیت می‌باشد چرا که اغلب غیرقابل تغییر‌اند.

اغلب ظاهر ما صحبت می‌کند و باور و سبک زندگی و به ویژه نوع رابطه ما با خودمان و دنیای پیرامون را نشان می‌دهد. مثلا شخص پلاس سایزی که لباس‌های دلخواه خود را انتخاب می‌کند و می‌پوشد به بقیه اطلاع می‌دهد با بدن خود راحت است و مشکلی با خود و ظاهرش ندارد. همچنین نمی‌گذارد پیام‌های مستقیم و غیر مستقیمی که از دنیای اطراف دریافت می‌کند، در او و انتخاب‌هایش تاثیر گذارد. این صلح با خود را کامل در چنین فردی می‌توانید درک کنید.

 

استایل شخصی خود را پیدا کنید !

 

تاثیرات استایل شخصی شایسته

طبق تجربه ثابت شد اشخاصی که جذاب‌تر لباس می‌پوشند، از دیگران سریع‌تر می‌توانند در محیط کاری و اجتماعی ترفیع بگیرند. این موضوع موجب شد تا دانشمندان را به فکر فرو بروند که آیا جذابیت‌های ظاهری تاثیرات بیشتری در زندگی شخصی و اجتماعی چنین افرادی داشته است؟

در جواب باید گفت پوشیدن لباس‌های مناسب شما را باهوش‌تر نشان می‌دهد و دیگران تمایل بیشتری برای ارتباط با شما دارند. یکی از رازهای کلیدی موفقیت در هر امری داشتن عزت و اعتماد به نفس است. همچنین یکی از تکنیک‌های ساده برای افزایش عزت نفس، پوشیدن لباس‌هایی متناسب با ظاهر و فرم بدنی شما است. همچنین یک یا دو سبک مشخص را برای خود انتخاب کنید و سعی داشته باشید همیشه لباس‌های خود را در این سبک خریداری کنید.

تجربه ثابت کرده است افراد جذاب محبوبیت بیشتری دارند. ما انسان‌ها در بدنی متولد شده‌ایم که نمی‌توانیم آن را تغییر دهیم. بنابراین بسیار حائز اهمیت می‌باشد که مزایا و معایب فرم بدنی و ظاهری خود را بشناسیم. پس تلاش کنید نگاه واقع بینانه‌ای به خود داشته باشید و نقاط قوت خود را پیدا کنید. همه‌ی افراد می‌توانند روی ظاهر خود ایراداتی همچون پاهای بزرگ، باسن پهن، قد کوتاه، شکم بزرگ و … بگذارند اما توجه داشته باشید ما در هر بدنی زیبا و پذیرفتنی هستیم به‌همین خاطر باید روی انتخاب لباس مناسب در بدن خود تمرکز کنیم.

 

استایل شخصی خود را پیدا کنید !

 

چگونه استایل مناسب به‌وجود می‌آید؟

در نگاه اول افراد فکر می‌کنند ساخت استایل مناسب کار دشواری است. اما این موضوع از یک دستورالعمل پیروی می‌کند. اگر با این دستورالعمل پیش روید به راحتی استایل شخصی شایسته‌ی خود را می‌توانید بسازید. ما قصد داریم در ادامه به شما کمک کنیم با روش‌های ساده و کمترین هزینه بتوانید با لباس‌های فعلی‌تان یک استایل مشخص و مناسب بسازید.

 

عکس‌برداری از استایل‌ها مورد علاقه‌تان

از ترکیب لباس‌ها و استایل‌هایی که مورد پسند شما هستند عکس بگیرید و ذخیره کنید تا بعدا بتوانید به آن‌ها دسترسی داشته باشید. به دنبال استایل‌هایی باشید که فرم بدنی نزدیک به شما دارند تا بتوانید بعدا با الهام از آن‌ها استایل جذابی برای خود بسازید.

 

استایل شخصی خود را پیدا کنید !

 

شناخت سبک‌های معمول

برای تحقیق درباره‌ی سبک‌های معمول اول سعی کنید به استایل افراد مشهور مورد پسند خود فکر کنید. در ادامه به جستجوی وسیع درباره‌ی سبک لباس پوشیدن افراد مشهور مورد پسندتان بپردازید. الگوهای مشهوری مثل هپبورن، مرلین مونرو، اپرا و ریانا برخی افرادی هستند که استایل و نحوه‌ی لباس پوشیدن‌شان الهام بخش افراد در سراسر دنیا می‌باشد.

 

استایل شخصی خود را پیدا کنید !

 

انتخاب رنگ‌های قدرتمند

یکی از بخش‌های اصلی و اساسی در استایل‌های زیبا، رنگ‌های آن‌ها می‌باشد. سعی داشته باشید در استایل سراغ رنگ‌های قدرتمند بروید. به‌عنوان مثال پیراهن قرمز بسیار زیبا است اما اگر می‌خواهید در محیط کاری و یا یک جلسه مهم حاضر شوید بهتر است به‌دنبال لباس‌هایی با رنگ سبز زمردی یا سورمه‌ای بروید. نکته‌ی مهم انتخاب رنگ‌های سازگار با روحیه شما است که باعث ایجاد احساس قدرت در شما می‌گردد، هم باعث افزایش اعتماد به نفس شما می‌گردد.

 

استایل شخصی خود را پیدا کنید !

کلام آخر

اغلب افراد هنگامی که به خرید می‌روند اگر از لباسی پشت ویترین خوششان بیاید و قیمت آن مطابق بودجه آن‌ها باشد، خریداری می‌کنند. اما به این نکته توجه نمی‌کنند ممکن است آن لباس در ترکیب با لباس قبلی خود زیبا نشود. به‌همین خاطر آن لباس سال‌ها در گوشه‌ی کمد بلااستفاده خواهد شد. پس برای جلوگیری صرف چنین هزینه‌هایی سبک و استایل شخصی خود را بسازید و با تحقیق بیشتر هنگام خرید سعی کنید مناسب‌ترین انتخاب‌ها را داشته باشید.

ما در بازاربزازی با ارائه‌ی انواع پارچه فاستونی دست اول تولیدکنندگان برتر داخلی نظیر پارچه دیپلمات، پارچه فاستونی جودون، پارچه فاستونی چهارخانه، پارچه فاستونی ساده، پارچه فاستونی سنجاقی، پارچه فاستونی سوزنی، پارچه فاستونی طرح جناقی، پارچه فاستونی فیلافیل خیال شما را از بابت قیمت، کیفیت و اصالت محصولات خود راحت کرده‌ایم تا با سرعت خریدی باکیفیت انجام دهید و بهترین سود را از زمان و خرید خود ببرید.

حس خاص متفاوت بودن را با ما تجربه کنید… 🙂

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]