توضیحات

این کالیته در ۴ رنگ شیک و جذاب مخصوص افراد طرفدار طرحهای دیپلمات است . خطوط باریک طرح بیشتر بیننده را به یاد کت و شلوارهای آلکاپون می اندازد . ترکیب کالیته ترکیب مرغوب و پرطرفدار پشم ترویراست . رنگ شماره ۸۱۵ رنگ آبی درباری این کالیته است .

جنس این پارچه پشم ترویرا می باشد که مرغوبترین ترکیب پارچه فاستونی است . وجود ٪۴۵ پشم در بافت این پارچه باعث می شود استحکام و در عین حال برگشت پذیری عالی از چروک و اتوپذیری بالایی داشته باشد .طرح دیپلمات این پارچه دارای خطوطی ظریف در زمینه ای با چهار رنگ دلنشین است . استفاده از این کالیته در دوخت مانتو و کت و دامن هم طرفداران زیادی دارد .خطوط باریک و عمودی این کالیته به بلند و باریک نشان دادن اندام شخص کمک می کنند . کیفیت ماندگار این محصول به شما اجازه می دهد بارها لباس خود را بر تن کنید و بشویید بدون آنکه چیزی از جلوه لباس شما کم شود . برای شستشو از آب ۳۰ درجه و پودرهای استاندارد یا مایع لباسشویی استفاده نمایید .

 با افتخار این محصول تولید دستان پرتوان کارگران و مهندسان ایرانی کارخانه جامعه است . بازار بزازی کوشیده با ارائه محصولات باکیفیت و فاخر وطنی قدمی هر چند کوچک در راستای اعتلای نام و پبشرفت این آب و خاک بردارد.

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

امتیاز و نظر کاربران

5 / 0
میانگین امتیاز 0 امتیاز و رای
رنگ 815 کالیته 60440.14 هیلد پارچه فاستونی جامعه
  • تصاویر
  • توضیحات محصول
  • نظرات کاربران