توضیحات

اگر از کت و شلوارهای آلکاپن خوشتان می آید پارچه های دیپلمات مورد پسند شما هستند . طرح راه راه این کالیته ی سلکا ظریف و خطوط عمودی طرح پارچه محو و کم رنگ هستند . رنگ شماره ۸ رنگ نوک مدادی این کالیته است . ترکیب این پارچه ترکیب مرغوب و پرطرفدار پشم ترویرا ست . این محصول قابل شستشو با دست و ماشین لباسشویی ست.

 

این کالیته توسط شرکت جامعه و تحت لیسانس سلکا انگلستان تولید شده است . پارچه های فاستونی پشم ترویرا با برگشت پذیری عالی از چروک ، اتوپذیری بسیار خوب و استحکام و دوام بالا خود را به انتخاب اول اهل فن تبدیل نموده اند . لطافت پارچه در عین ایست عالی آن به هنگام دوخت سلیقه مشکل پسندان را به خوبی پاسخ گفته است . با کیفیت بالای این محصولات ساعات طولانی در جلسات کاری ، میهمانیها و محیط کار خود بدرخشید بدون آنکه نگران چروک شدن ، از شکل افتادن یا فرسوده شدن پارچه لباستان باشید . این محصول با افتخار یکی از تولیدات دستان پرتوان مهندسان و کارگران کارخانه جامعه است . باشد که حمایت ما از تولیدکنندگان برتر محصولات وطنی به پیشرفت این آب و خاک بیانجامد .

برای شستشوی این محصولات از پودرهای استاندارد و دمای ۳۰ درجه استفاده نمایید . کتها به علت دارا بودن آستر باید خشکشویی شوند .

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

امتیاز و نظر کاربران

5 / 0
میانگین امتیاز 0 امتیاز و رای
رنگ 8 کالیته 60216.14 سلکا پارچه فاستونی جامعه
  • تصاویر
  • توضیحات محصول
  • نظرات کاربران