توضیحات

طرح چهارخانه ی این پارچه در زمینه ی جودون آن فانتزی و دوست داشتنی شده است . خطوط تشکیل دهنده ی طرح داراری دورنگ متفاوت اما ملایمند . ترکیب این فاستونی ترکیب مرغوب و پرطرفدار ۴۵٪ پشم و ۵۵٪ ترویرا و از محصولات شرکت جامعه است . رنگ شماره 4 رنگ نوک مدادی این کالیته با خطوط آبی و ارغوانی است .

برای دیدن دیگر رنگهای ای کالیته اینجا کلیک کنید .

طرح فانتزی این کالیته مناسب کتهای تک نیمه رسمی آقایان و کت تک یا شلوار تک بانوان است . ترکیب کت چهارخانه با شلوار ساده یا شلوار چهارخانه با بلوز ساده یکی از ترکیبهای زیبا و جذاب در لباسهای مردانه و زنانه است .

پارچه های فاستونی پشم ترویرا با برگشت پذیری عالی از چروک ، اتوپذیری بسیار خوب و استحکام و دوام بالا خود را به انتخاب اول اهل فن تبدیل نموده اند . لطافت پارچه در عین ایست عالی آن به هنگام دوخت سلیقه مشکل پسندان را به خوبی پاسخ گفته است . با کیفیت بالای این محصولات ساعات طولانی در جلسات کاری ، میهمانیها و محیط کار خود بدرخشید بدون آنکه نگران چروک شدن ، از شکل افتادن یا فرسوده شدن پارچه لباستان باشید . این محصول با افتخار یکی از تولیدات دستان پرتوان مهندسان و کارگران کارخانه جامعه است . باشد که حمایت ما از تولیدکنندگان برتر محصولات وطنی به پیشرفت این آب و خاک بیانجامد .

برای شستشوی این محصولات از پودرهای استاندارد و دمای ۳۰ درجه استفاده نمایید . کتها به علت دارا بودن آستر باید خشکشویی شوند .

برای دیدن دیگر محصولات چهارخانه ی ما اینجا کلیک کنید .

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

امتیاز و نظر کاربران

5 / 0
میانگین امتیاز 0 امتیاز و رای
رنگ 4 کالیته 60216.27 پارچه فاستونی جامعه
  • تصاویر
  • توضیحات محصول
  • نظرات کاربران