رنگ 16 کالیته 60829 پارچه فاستونی جامعه

680,000تومان

ناموجود

ناموجود

توضیحات

رنگ شماره 16 رنگ قهوه ای روشن کالیته 60829 پارچه فاستونی جامعه است . طرح فیلافیل این کالیته از پرطرفدارترین طرحهای فاستونی است . کت و شلوار فیلافیل عضو ثابت و مهم هر کمد لباسی است . اگر دوست دارید خاص و شیک پوش باشید حتما فیلافیل را امتحان کنید .

پارچه های فاستونی فیلافیل از شهرت خاصی برخوردارند ، بسیاری این پارچه را تنها با نام فیلافیل می شناسند یا صدا می زنند . این پارچه های فاستونی در عین سادگی دارای طرحی محو در بافت خود هستند که ارمغان نخ خاص و بافت آنهاست . کت و شلوارهای دوخته شده از آنها را هم می توان با پیراهن ساده پوشید و هم طرحدار چرا که طرح پارچه نه کاملا ساده است نه طرحدار و شلوغ .

مشخصات محصول :

این کالیته بافت شرکت جامعه یکی از بهترین و بزرگترین تولیدکنندگان پارچه فاستونی در کشور عزیزمان است که می توانید انواع طرح و رنگهای محصولات آن را در بازاربزازی سفارش دهید .

عرض پارچه 150 سانتیمتر و وزن آن 335 گرم است . ترکیب پارچه مرغوب ترین ترکیب پارچه های فاستونی وطنی یعنی 45 درصد پشم طبیعی گوسفند و 55 درصد ترویرا است .

فاستونی های پشم ترویرا به دلیل داشتن خواص طبیعی پشم به پوست امکان تنفس میدهند و به اصطلاح تابستان خنک و زمستان گرم هستند ، برگشت پذیری عالی از چروک و اتوپذیری بالا دارند ، خوش دوخت و خوش ایست هستند و خصوصا برای تولید و دوخت کت و شلوارهای رسمی و مجلسی آقایان مورد استفاده قرار می گیرند .

این محصول قابل شستشو با دست و ماشین لباسشویی است . برای شستشو از آب 30 درجه سانتیگراد و مایع یا پودر لباسشویی استاندارد استفاده کنید .از آنجا که کتها دارای آستر هستند، برای حفظ کیفیت آنها بهتر است به خشکشویی بسپاریدشان . هنگام اتو از درجه مخصوص لباسهای پشمی یا درجه متوسط اتو استفاده نمایید .

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

امتیاز و نظر کاربران

5 / 0
میانگین امتیاز 0 امتیاز و رای
رنگ 16 کالیته 60829 پارچه فاستونی جامعه
  • تصاویر
  • توضیحات محصول
  • نظرات کاربران