توضیحات

این جنس فاستونی دارای نخ والک دار (فلانل) و با وزن بالا و مناسب لباسهای پاییز و زمستان است . ترکیب پارچه ترکیب مرغوب ۴۵٪ پشم ، ۵۵٪ ترویرا و از محصولات شرکت جامعه است که تحت لیسانس سلکا انگلستان تولید می شود . این محصول قابل شستشو با دست و ماشین لباسشویی ست. رنگ شماره 12، رنگ نسکافه ای این کالیته است .

این کالیته توسط شرکت جامعه و تحت لیسانس سلکا انگلستان تولید شده است. پارچه های فاستونی پشم ترویرا با برگشت پذیری عالی از چروک ، اتوپذیری بسیار خوب و استحکام و دوام بالا خود را به انتخاب اول اهل فن تبدیل نموده اند . لطافت پارچه در عین ایست عالی آن به هنگام دوخت سلیقه مشکل پسندان را به خوبی پاسخ گفته است . گرماژ بالای این پارچه این کالیته را مناسب لباسهای زمستانی شما کرده است . با کیفیت بالای این محصولات ساعات طولانی در جلسات کاری ، میهمانیها و محیط کار خود بدرخشید بدون آنکه نگران چروک شدن ، از شکل افتادن یا فرسوده شدن پارچه لباستان باشید . این محصول با افتخار یکی از تولیدات دستان پرتوان مهندسان و کارگران کارخانه جامعه است . باشد که حمایت ما از تولیدکنندگان برتر محصولات وطنی به پیشرفت این آب و خاک بیانجامد .

برای شستشوی این محصول از مایع شستشو یا پودرهای استاندارد و دمای ۳۰ درجه استفاده نمایید . کتها به علت دارا بودن آستر باید خشکشویی شوند .

برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۹۹۰۱۷۸۳۲۶۰ تماس حاصل فرمایید .

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

امتیاز و نظر کاربران

5 / 0
میانگین امتیاز 0 امتیاز و رای
رنگ 12 کالیته 60201 سلکا پارچه فاستونی جامعه
  • تصاویر
  • توضیحات محصول
  • نظرات کاربران