توضیحات

طرح این پارچه چهار خانه و ترکیب آن ترویرا ویسکوز است . فاستونیهای ترویرا ویسکوز اتوپذیری بسیار خوبی دارند و برای استفاده ی روزانه بسیار مناسبند . رنگ 10 رنگ آبی این کالیته است .

برای دیدن رنگهای این کالیته اینجا کلیک کنید .

ترکیب این کالیته ۶۵٪ ترویرا ، ۳۵٪ ویسکوز است . فاستونیهای با ترکیب ترویرا ویسکوز اتو پذیری خیلی خوبی دارند و دیرتر از پارچه های پشم ترویرا چروک می شوند . دوام بیشتر و استهلاک کمتر دارند که به خاطر الیاف ویسکوز (معروف به پشم مصنوعی ) به کار رفته در بافت آنها ست . این ترکیب خصوصا برای تهیه ی لباسهای متحد الشکل شرکتها که باید هرروز توسط کارکنان استفاده شود بسیار مناسب است .

طرح چهارخانه این پارچه در ده رنگ متنوع تولید می شود . خطوط بوجود اورنده طرح پارچه ظریف انتخاب شده اند و طرحی ملایم و دلنشین بوجود اورده اند .

با افتخار این محصول حاصل تلاش و فکر مهندسان و کارگران زحمت کش و خوش فکر ایرانی است که تولید کننده یکی از بهترین انواع پارچه فاستونی در کارخانه معظم مطهری هستند .

این محصول قابلیت شستشو با دست و ماشین لباسشویی را داراست . برای شستشو از شوینده های استاندارد استفاده کنید . کت به علت داشتن استر باید به شکل خشکشویی شسته شود .

خوب است بدانیم

رنگ های تیره انتخابی مناسب برای افراد درشت اندام هستند چرا که رنگهای تیره فاصله بیشتری با میدان دید دارند و طبیعتا شخص را کوچکتر و ریزتر نشان می دهند . رنگهای روشن وگرم وسعت رنگی بیشتری دارند و از طرف دیگر رنگهای مهاجمی هستند و بسیار به چشم می ایند . این رنگها به خصوص برای افراد لاغر مناسبند .

برای دیدن دیگر محصولات مطهری اینجا کلیک کنید .

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

امتیاز و نظر کاربران

5 / 0
میانگین امتیاز 0 امتیاز و رای
رنگ 10 كاليته 702.03 پارچه فاستونى مطهرى
  • تصاویر
  • توضیحات محصول
  • نظرات کاربران