امروزه قد بلند جزو یکی از فاکتورهای زیبایی محسوب می شود و اکثر خانم ها و آقایان قد کوتاه به دنبال لباس هایی هستند که با پوشیدن آنها قدشان بلندتر و کشیده تر دیده شود. درعین حال افراد قد بلند نیز گاهی اوقات چالش های خاصی برای پوشیدن لباس دارند تا اندام آنها بیش از اندازه کشیده و بلند نشان داده نشود. بعلاوه افراد قد بلند چاق یا بسیار لاغر نیز چالش های زیاد و مخصوص به خود را دارند و گاها در انتخاب لباس دچار مشکل می شوند. درادامه با بازاربزازی همراه شوید تا شلوارهای مناسب برای خانم ها و آقایان قد بلند به همراه نکات بسیار مهم و کاربردی در انتخاب شلواری مناسب را به شما معرفی کنیم.

انتخاب شلوار مناسب برای خانم های قد بلند نسبت به آقایان دردسر کمتری داشته چراکه شلوارهای زیادی برای این دسته در بازار موجود می باشد. یکی از مدل های پرکاربرد و ترندی که مناسب خانم های قد بلند است، شلوارهای بگ و دمپا گشاد می باشد. به کمک این شلوارها بانوان قد بلند می توانند استایل منحصر به فرد و بسیار شیکی را برای خود خلق کنند. آقایان قد بلند عموما دو دسته اند که یا پاهای کشیده تری دارند و یا بالاتنه بلندتری نسبت به پاهایشان دارند. بنابراین با شناخت اندام خود می توانند با رعایت چند نکته شلوار متناسب خود را پیدا کنند تا هماهنگی را بین اندام های آنها ایجاد کند و قدشان را بیش از اندازه کشیده نشان دهند.

افراد قد بلند چه شلوارهایی بپوشند ؟

نکات کاربردی در انتخاب شلوار

ابتدا باید گفت که خانم های قد بلند حواس خود را در انتخاب شلوارهای کوتاه جمع کنند. چراکه در برخی موارد شلوارهای قد کوتاه در بدن آنها اینطور به نظر می رسد که شلوار در پای آنها کوچک شده و نتوانسته اند سایز مناسب خود را بیابند. بعلاوه شلوارهایی که دارای جیب هستند و دوخت حجیمی دارند برای بانوان لاغر و قد بلند بسیار مناسب بوده و در کنار ایجاد استایل جذاب سبب می شود تا پاهای آنها نیز توپر تر نشان داده شود. شایان ذکر است که افراد قد بلند باید فاق شلواری را که کوتاه تر است انتخاب کنند چراکه فاق بلند قد آنها را بیش از اندازه بلند می کند. همچنین شلوار جین جذب بانوان قد بلند را خوش فرم تر نشان می دهد اما خانم هایی که خیلی لاغر اند بهتر است شلوارهای بگ یا دمپا گشاد یا راسته استفاده کنند.

افراد قد بلند چه شلوارهایی بپوشند ؟

شلوارهایی که از جنس پارچه های ضخیم اند مثل کتان یا بافت انتخاب بسیار مناسبی برای افراد قد بلند محسوب می شوند. آقایانی که قد بلند با پاهای لاغر دارند می توانند شلوارهایی مثل راسته و گشاد که هم اکنون نیز بسیار ترند شده است را انتخاب کنند. چراکه با استفاده از این شلوارها اندام آنها متناسب و خوش فرم دیده می شود.

افراد قد بلند چه شلوارهایی بپوشند ؟

نکته قابل توجه برای بانوان این است که از انتخاب شلوارهای بسیار تنگ و کوتاه اجتناب کنند چراکه این استایل ها فرم بدن شما را زیبا نشان نمی دهد. دلیل آن هم این است که زمانی که پاهای شما خیلی لاغر یا چاق باشد به هنگام استفاده از این شلوارها توجه افراد را به آن سمت جذب کرده و سایر اجزای استایل شما را ناهماهنگ نشان می دهد.

استایل مام استایل یا مام فیت

شلوارهای مام استایل و مام فیت تقریبا استایلی شبیه بهم داشته و تفاوت های اندکی دارند. تفاوت آنها در فاق می باشد بدین صورت که شلوارهای مام فیت فاق بلندتری نسبت به مام استایل دارد و کمی تنگ تر نیز می باشد. شلوارهای مام استایل سبب زیباتر شدن فرم خانم های بلند قد شده و پاهای افراد لاغر و قد بلند نیز به کمک این استایل پر تر نشان داده می شود. محدودیت انتخاب کفش برای بانوان بلند قد با این استایل وجود نداشته و بهترین کفشی که می توانند با آن استایل کنند، کتانی می باشد. از آنجایی که این مدل شلوار در میان خانم ها بسیار پرطرفدار شده اما امروزه آقایان قد بلند نیز می توانند از این مدل شلوارها استفاده کنند. شایان ذکر است که اگر قد نسبتا کوتاهی دارید و یا چاق هستید اصلا از این مدل شلوارها استفاده نکنید؛ چراکه سبب کوتاه تر دیده شدن شما می شود.

افراد قد بلند چه شلوارهایی بپوشند ؟

شلوارهای مام فیت نیز همانطور که گفته شد فاق بلندتری از مام استایل دارد. بدین ترتیب که با این ویژگی سبب می شود تا پاها و فرم بدن شما را زیباتر نشان دهد و اکثرا مناسب افراد قد بلند می باشد. یکی دیگر از ویژگی های شلوارهای مام فیت کشی بودن قسمت کمر شلوار است. ترکیب فاق بلند با کشی بودن قسمت کمر در خوش فرم شدن و لاغر دیده شدن افراد چاق قد بلند بسیار تاثیر خوبی می گذارد.

افراد قد بلند چه شلوارهایی بپوشند ؟

شلوار کارگو

شلورهای کارگو که امروزه در بین دختران و پسران جوان بسیار ترند و پرطرفدار شده یک انتخاب بسیار مناسب برای افراد قد بلند محسوب می شود. شلوارهای کارگو انواع مختلفی مثل بلند، کوتاه با جیب های مختلف و جنس های متنوع در بازار وجود دارند. یکی از بهترین گزینه ها برای افراد قد بلند با پاهای لاغر و کشیده شلوارهای کارگو بگ یا کارگوهای با جیب های بسیار بزرگ می باشد. این استایل علاوه بر اینکه شما را متناسب با مد روز آپدیت کرده سبب شده تا پاهای شما کمی حجیم تر دیده شود و هماهنگی بسیار خوبی را در بین اندام های شما ایجاد می کند.

افراد قد بلند چه شلوارهایی بپوشند ؟

مناسب ترین شلوار برای آقایان قد بلند

انتخاب شلوار برای آقایان قد بلند نسبت به بانوان چالش بزرگ تری است؛ چراکه آقایان معمولا پاهای بلند تری نسبت به دیگر اجزای خود دارند. این موضوع سبب می شود که شلوارهای دم پا گشاد مناسب آنها نباشد. اگر فردی هستید که بالاتنه بلندتری نسبت به پاهایتان دارید بهترین گزینه برای شما شلوارهای فاق بلند است. استفاده از این شلوارها سبب می شود تا اندام شما متعادل دیده شود. همچنین شلوارهای جین ذغالی و آبی تیره نیز یکی از بهترین گزینه ها برای استایل کردن این دسته از آقایان است. در مقابل اگر فردی هستید که بالاتنه کوتاه تری نسبت به پاهایتان دارید شلوارهای فاق کوتاه توصیه می گردد، تا هماهنگی را بین اعضای بدن و صورت ایجاد کند. فاق این شلوارهای باید به گونه ای باشد که نه خیلی کوتاه باشد و نه بسیار بلند که قد شما را بلند تر نشان دهد. یکی از بهترین گزینه ها برای استایل کردن این دسته از افراد استفاده از شلوار با رنگ های تیره به همراه پیراهن های روشن است.

افراد قد بلند چه شلوارهایی بپوشند ؟

کلام آخر

بازاربزازی در این مقاله سعی کرد بهترین گزینه های انتخاب شلوار را برای بانوان و آقایان قد بلند بررسی نماید. همچنین چند مورد از استایل هایی پرطرفدار و ترند را معرفی نمود و با مقایسه ویژگی آنها سعی کرد ذهنیت خوبی را به هنگام خرید شلوار برای شما ایجاد کند. ما در بازاربزازی با ارائه انواع پارچه های فاستونی دست اول تولیدکنندگان برتر داخلی مثل پارچه دیپلمات، پارچه فاستونی جودون، پارچه فاستونی چهارخانه، پارچه فاستونی ساده، پارچه فاستونی سنجاقی، پارچه فاستونی سوزنی، پارچه فاستونی طرح جناقی و پارچه فاستونی فیلافیل و … خیال شما از بابت قیمت، کیفیت و اصالت محصولات راحت کرده تا بتوانید به سرعت خریدی با کیفیت را با ما تجربه نمائید. شایان ذکر است اگر برای تهیه پارچه لباس های فرم انواع شرکت ها و یا مدارس دنبال خرید پارچه با متراژ بالا هستید قیمت عمده برای شما در نظر گرفته خواهد شد که قطعا بسیار مقرون به صرفه تر از قیمت های موجود در بازار خواهد بود.

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]